Lakovaní rámů kol

Lakování rámů a doplňku jízdních kol všech kategorií a materiálů.

SPECIALIZUJEME SE NA ZAKÁZKOVÉ LAKOVANÍ RÁMŮ KOL

Autolakovna BOSS je lakovna se specializací nejen na opravárenské lakování karoserií (autolakýrnictví) , ale bezmála více než 20 roků na technologii Airbrush. Právě ta je základem pro lakování cyklistických rámů kol, především těch graficky složitějších.

Kvalita naší práce se pomalu stává pověstnou a je pro nás prioritním a rozhodujícím faktorem. Výsledkem je potom jedinečnost a exklusivita každé naší práce. O tom se ostatně můžete sami přesvědčit na různých internetových fórech a diskuzích. Bohužel negativem této skutečnosti je fronta, kterou si budete muset vystát, než přijdete na řadu. Naše práce jezdí, hrají, soutěží, nebo jsou vystaveny v mnoha zemích Evropy, Austrálii, Japonsku, Maroku.

Abychom dosáhli maximálního výsledku, volíme vysoce sofistikované postupy lakování a vždy se jedná výhradně o originální ruční práci. Použité materiály i doplňkový sortiment jsou pouze od nejrenomovanějších světových dodavatelů a v nejvyšší kvalitativní řadě nabídky. Jedná se o materiály které garantují odolnost vůči otěru, extrémům počasí i UV záření.

banner - Proces lakováni rámu závodního kola

Doplňujíci informace

REFERENCE LAKOVANÝCH RÁMŮ

Back to top